اطلاعات بیشتر

رفع نیازهای صنعت فولاد توسط شرکت های دانش بنیان

رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی: شرکت های دانش بنیان توانایی رفع نیازهای صنعت فولاد را دارند
تهران – ایرنا -رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری بر توانایی شرکت‌های دانش بنیان در رفع نیازهای صنعت فولاد کشور تاکید کرد.
به گزارش روز دوشنبه گروه علمی ایرنا از صندوق نوآوری و شکوفایی، علی وحدت در نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران که در محل مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد، با اشاره به حضور گسترده شرکت های دانش بنیان و فناور فعال حوزه صنایع فولاد در این جشنواره گفت: نفوذ فناوری در صنایع موجود کشور یک نیاز مهم فعلی کشور است.

وی تاکید کرد: درحال حاضر شرکت های دانش بنیان فعال این حوزه توانایی رفع نیازهای موجود در صنایع فولاد را دارند.
وحدت با اشاره به نقش و جایگاه صندوق نوآوری و شکوفایی به عنوان حامی اصلی فعالیت های دانش بنیان و فناورانه کشور گفت: ما در صندوق امیدواریم در کنار انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران نیازهای این صنعت را احصاء کرده و ضمن معرفی، توان جدی داخلی برای رفع نیازها آنها را بسیج کنیم.

 دوره های فنی و مهندسی و نرم افزاری ایران مواد

وی، هدایت شرکت های دانش بنیان برای رفع نیازها، همکاری برای راه اندازی یک شتابدهنده یا کارخانه نوآوری با هدف معرفی و توانایی رفع نیازهای فناورانه، آمادگی برای در اختیار گذاشتن ابزارهای مالی مانند ضمانت نامه ها و پوشش ریسک و نیازهای کمبود نقدینگی را از جمله ابزارهای صندوق نوآوری و شکوفایی نام برد که می تواند در کنار این رویداد ارائه شود.

وحدت در ادامه، از آمادگی صندوق نوآوری و شکوفایی با منابع مالی مشخص برای راه اندازی صندوق تخصصی سرمایه‌گذاری خطرپذیر با مشارکت فعالان این حوزه خبر داد.

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید