اطلاعات بیشتر

سرعت گرفتن مطالعات اکتشافی قیر طبیعی و فسفات در بوشهر

قیر

به گزارش گروه صنعت ایران مواد:

رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر گفت:روند اجرای مطالعات اکتشاف طرح بیتومین ( قیر طبیعی) با مشارکت سازمان ایمیدرو سرعت خواهد گرفت.

حسینی محمدی ازشتاب گرفتن روند اجرای مطالعات اکتشاف طرح بیتومین(قیر طبیعی) و پیگیری به جریان انداختن مطالعات اکتشافی طرح فسفات در استان بوشهر با مشارکت سازمان گسترش و نوسازی معادن ایران( ایمیدرو) خبر داد.

 دوره های فنی و مهندسی و نرم افزاری ایران مواد

وی در نشست با نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شواری اسلامی و مدیرامور معادن سازمان ایمیدرو گفت: بالاترین عناصر نادرخاک جهت انجام مطالعات اکتشافی مواد معدنی در شهرستان های دشتی و تنگستان وجود دارد که انتظار می رود با تسریع در اجرای مطالعات مذکور با همکاری و حمایت بیشترسازمان های زیربط نظیر ایمیدرو و سازمان زمین شناسی شاهد تکمیل و به ثمر رسیدن طرح های ایجادی در آینده نزدیک باشیم.

حسینی محمدی گفت: تا کنون پیگیری و اقدامات متعددی در زمینه مطالعات اکتشاف طرح بیتومین و فسفات نظیر تکمیل نقشه های توپوگرافی در ابعاد مختلف و همچنین استعلامات از دستگاههای اجرایی مرتبط صورت گرفته که منجر به رشد و پیشرفت این طرح شده است

وی در ادامه بیان کرد: استان بوشهر با قابلیت ها و توانمندی های بالقوه ای در ذخائر معدنی، مزیت مناسبی جهت سرمایه گذاری در این بخش و صنایع معدنی با ارزش افزوده بالا است که با مشارکت سازمان ایمیدرو می تواند این امر توسعه و گسترش یابد.

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید