اطلاعات بیشتر

عضو انجمن فولاد مطرح کرد: سبقت تولید فولاد از نیاز بازار

بازار فولاد – در این خصوص احمد خوروش عضو انجمن فولاد به بورس نیوز گفت: سبقت تولید فولاد از نیاز بازار

بازار فولاد
عضو انجمن فولاد گفت: در شرایط فعلی بیش از ۲۴ میلیون تن فولاد در کشور تولید می شود اما نیاز بازار بین ۱۲ تا ۱۴ میلیون تن بوده در نتیجه تولید فولاد به راحتی نیاز داخل را تامین می کند.

به گزارش بورس نیوز، تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا امروز میزبان عرضه ۵۰ هزار تن فولاد بود که به گفته کارشناسان این میزان عرضه پاسخگوی متقاضیان بوده اما شنیده می شود که برخی از فعالان صنایع پایین دست نسبت به میزان عرضه معترض بوده و ادعا می کردند که این محصول به دست آن ها نرسیده است.

 دوره های فنی و مهندسی و نرم افزاری ایران مواد

در این خصوص احمد خوروش عضو انجمن فولاد به بورس نیوز گفت: امروز ۵۰ هزارتن شمش بلوم در بورس کالا عرضه شد اما تقاضا برای خرید محصول ۱۹۰۰۰ تن بوده بنابراین می توان گفت که این میزان عرضه پاسخگوی نیاز متقاضیان بوده است.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی بیش از ۲۴ میلیون تن فولاد در کشور تولید می شود، افزود: نیاز بازار بین ۱۲ تا ۱۴ میلیون تن بوده در نتیجه تولید فولاد به راحتی نیاز داخل را تامین و مازاد آن نیز به دیگر کشورها صادر می شود.

خوروش در پاسخ به این سوال که آیا سامانه بهین یاب می تواند موجبات حذف دلالان از معاملات بازار را فراهم کند، گفت: این سامانه در ارتباط با تولیدکنندگان بوده و دلالان نمی توانند در آن نقشی ایفا کند.

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید