اطلاعات بیشتر

توکاریل می‌تواند بازوی قدرتمند فولاد مبارکه باشد

شرکت توکاریل با داشتن بالاترین ظرفیت در حمل بار بین شرکت‌های بخش خصوصی باری، به‌عنوان واسطه حمل بار با کارخانه‌ها و شرکت‌های مهم تولیدی در کشور است. این شرکت ریلی با در اختیار داشتن ناوگانی بالغ‌بر ۱۷۰۶ دستگاه واگن لبه‌بلند شش‌محوره، قابلیت حمل سالیانه بیش از ۱۰ میلیون تن مواد معدنی(کنسانتره وگندله آهن) را در شبکه ریلی کشور دارد.

توکاریل با حمل ۳۵ درصدبار معدنی ریلی کشور بالاترین رتبه را بین شرکت های ریلی به خود اختصاص داده است. شرکت توکاریل فعالیت خود را در زمینه حمل و نقل ریلی از اواخر سال ۱۳۸۳ آغاز نمود.

 دوره های فنی و مهندسی و نرم افزاری ایران مواد

این شرکت با استفاده از ۱۷۰۶ دستگاه واگن لبه‌بلند شش‌محوره قادر است سالانه ۸ میلیون تن مواد خام را از معادن به مقصد مجتمع فولاد مبارکه حمل کند. از همین رهگذر، مدیرعامل توکاریل درخصوص همکاری‌های این شرکت با فولاد مبارکه گفت: خوشبختانه تعامل ما با فولاد مبارکه بسیار خوب است چراکه اعتقاد داریم توکاریل می‌تواند یکی از بازوهای بسیار قدرتمند فولادمبارکه باشد.

محسن سعیدبخش درباره فعالیت‌های توکاریل و همکاری با فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: توکاریل یکی از مجموعه‌هایی است که خود را موظف به انجام خدمات برای فولاد مبارکه می‌داند.

مدیرعامل توکاریل در ادامه افزود: اعتقاد ما این است که فولاد مبارکه یکی از کلیدی‌ترین و مهم‌ترین صنایع خاورمیانه درزمینه صنعت فولاد است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه توکاریل در استراتژی‌ که مدیران فولاد مبارکه برای حمل محصول و مواد خود در نظر گرفته‌اند نقش دارد، اظهار داشت: بنابراین ما تعامل را در چارچوب قوانین و ضوابطی که در این زمینه وجود دارد رعایت کرده‌ایم.

سعیدبخش در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه تعامل ما با فولاد مبارکه بسیار خوب است چراکه اعتقادداریم توکاریل می‌تواند یکی از بازوهای بسیار قدرتمند فولاد مبارکه باشد.

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید