اطلاعات بیشتر

برگزاری کارگاه تفکر سیستمی در مجتمع مس سرچشمه

مس

به گزارش گروه صنعت ایران مواد:

به نقل از مس پرس، معاون منابع انسانی مس منطقه کرمان در حاشیه این کارگاه به خبرنگار مس سرچشمه گفت: این کارگاه در راستای همکاری های مشترک بین مس منطقه کرمان و دانشگاه ولی عصر (عج) برگزار شده است.

محسن ارسلان افزود: امیدواریم با رویکردهایی که در بحث تعاملات دانشگاه و صنعت صورت گرفته ، شاهد روند و توسعه همکاریهای صمیمانه و موثر دو طرف باشیم.
وی تاکید کرد: بخشی از نیازهای صنعت را قطعا باید دانشگاهها پوشش دهند ، همان طور که صنعت می تواند در توسعه کاری دانشگاهها نقش اثر گذاری داشته باشد.

 دوره های فنی و مهندسی و نرم افزاری ایران مواد

معاون منابع انسانی مس منطقه کرمان اظهار کرد: جایگاه آموزشی بسیار خوبی در صنعت مس وجود دارد ، لذا بستری را آماده کردیم که بخشی از این کارگاه در مس منطقه کرمان برگزار شود.

وی در بیان اهداف برگزاری این کارگاه گفت: با توجه به محتوای اثر گذار این کارگاه یعنی تفکر سیستمی ، نگاهمان را برای تعامل بیشتر، توسعه نگر خواهیم کرد و اعتقاد داریم یک نگاه پویا می تواند اثرات مثبتی در سازمان داشته باشد.

ارسلان در پایان گفت : امیدواریم این هم افزایی فکری که با برگزاری نشست ها و کارگاهها همراه است ، در کنار مطالعات پژوهشی که در دانشگاه و صنعت صورت می گیرد ، اثرات مثبتی داشته باشد.

گفتنی است ، در این کارگاه دو روزه ، اعضای هیات رییسه ، مدیران دانشکده ها ، اعضای شورای دانشگاه ولی عصر (عج) و جمعی از مدیران مس حضور دارند.

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید