برپایی کنفرانس‌های حوزه معدن و کانی‌شناسی در دانشگاه قزوین

برپایی کنفرانس‌های حوزه معدن و کانی‌شناسی
اینترنت اشیا

مدیر امور پژوهشی، کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) از برپایی ۲ کنفرانس با موضوعات معدن و کانی‌شناسی در این دانشگاه خبر داد.

فرزاد ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار حوزه سیاست و دانشگاه گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، درباره برنامه‌ها و کنفرانس‌های برنامه‌ریزی شده در دانشگاه بین‌المللی امام‌ خمینی(ره) اظهار کرد: تا پایان سال جاری ۲ کنفرانس در دانشگاه برگزار می‌کنیم که در این راستا کنفرانس مهندسی عمران با همکاری نظام مهندسی در تاریخ ۹ اسفند ماه جاری برگزار می‌شود.

مدیر امور پژوهشی، کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه بین‌المللی امام‌ خمینی(ره) قزوین افزود: کنفرانس کانی‌شناسی در حوزه زمین‌شناسی نیز در این دانشگاه برگزار می‌شود که تاریخ برگزاری آن ۳ بهمن ماه در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: به احتمال قوی مراسم تقدیری از احسان اشراقی برگزار می‌شود که تاریخ دقیق آن هنوز مشخص نیست و احتمالاً در بهمن ماه انجام ‌می‌شود.

لازم به ذکر است که دانشگاه بین‌المللی امام‌ خمینی(ره) قزوین از داوطلبان کشورهای گوناگون در سطح دنیا دانشجو می‌پذیرد و همکاری‌های گسترده‌ای با دانشگاه والنسیای اسپانیا، دانشگاه شانگهای چین و دانشگاه‌های جمهوری فدراتیو روسیه داشته است.

در خصوص احسان اشراقی گفتنی است که وی چهره ماندگار و عضو پیوسته فرهنگستان علوم است که فعالیت‌های تحقیقی فراوانی انجام داده که از جمله آن‌ها می‌توان به اجرای طرح رسیدگی به سطح علمی گروه‌های تاریخ  و مشارکت در تدوین اطلس تاریخ ایران اشاره کرد.

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید