اشتغال ۴۰۰ نفر در شرکت فولاد راد همدان

مجتمع فولاد راد همدان

مجتمع فولاد راد همدان

با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر نیرو مجتمع فولاد راد همدان افتتاح شد.
صبح امروز اسحاق جهانگیری همراه با رضا اردکانیان وزیر نیرو مجتمع فولاد راد همدان را افتتاح کردند.

مدیرعامل شرکت فولاد راد همدان از اشتغال ۴۰۰ نفر در این شرکت خبر داد و گفت: ایجاد فاز دوم این مجموعه در دست اقدام است.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، علی‌اکبر یوسفی‌فرد پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح کارخانه فولاد راد ویان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در دولت تدبیر و امید احداث شرکت فولاد راد ویان آغاز و در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بهره‌برداری رسید.

وی با اشاره به اینکه فاز یک این مجموعه با ظرفیت ۵۰۰ هزار تن تولید میلگرد با سایز هشت تا ۳۲ را دارد گفت: در این کارخانه برای ۴۰۰ نفر به طور مستقیم و یک هزار و ۵۰۰ نفر غیرمستقیم اشتغالزایی دارد.
مدیرعامل شرکت فولاد راد همدان با بیان اینکه سرمایه شرکت بالغ بر ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال است خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم گام‌های بعدی را در افتتاح فازهای بعدی که تامین مواد اولیه است برداریم.

وی با اشاره به اینکه احداث فازهای بعدی در دست اقدام است گفت: ایجاد فاز دوم این مجموعه در دست اقدام است و قراردادها در این زمینه نیز در حال انعقاد است.

یوسفی‌فرد با اشاره به اینکه به زودی کلنگ‌زنی فاز دوم مجموعه انجام می‌شود افزود: امیدواریم در طول یک سال این فاز را بهره‌برداری کنیم.

وی با بیان اینکه فاز اول مجموعه برای ۴۰۰ نفر اشتغالزایی داشته است تصریح کرد: واحد ذوب فاز دوم برای ۳۰۰ نفر اشتغالزایی خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت فولاد راد همدان با بیان اینکه ایجاد فازهای بعدی با اولویت پیش می‌رود گفت: فاز دوم ظرفیت کارخانه را تغییر نمی‌دهد زیرا تولید مواد اولیه این مجموعه است.

برچسب ها

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید