021-88538416 پاسخگویی از ساعت ۷:۳۰ تا ساعت ۲۲

تماس با ما

translator

دپارتمان ترجمه ایران مواد متشکل از فارغ التحصیلان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه های خارج و داخل کشور در گرایش های مختلف رشته مهندسی مواد می باشند . کلیه مترجمین سوای توانایی و مهارت ترجمه متون عمومی، در طی آزمون های ابتدای جذب و ارزیابی مداوم، قدرت و مهارت آنها در ترجمه متون تخصصی اثبات گردیده است.

ازین جهت با اطمینان مدعی هستیم که دپارتمان ترجمه ایران مواد هم اکنون حرفه ای ترین گروه ترجمه تخصصی مهندسی مواد در کشور است .مهم ترین نکته قوت دپارتمان ترجمه ایران مواد نسبت سایر مراکز ،  ترجمه تخصصی مهندسی مواد بوده که سبب حداکثر کیفیت و سرعت در انجام ترجمه ها می شود . متون ترجمه شده توسط کارشناس مترجمی زبان انگلیسی از نظر ادبی ویرایش و در نهایت ترجمه با بهترین کیفیت و به صورت تایپ شده برای مشتریان عزیز ارسال می گردد.دپارتمان ترجمه ایران مواد مفتخریم که درطول سابقه چندین سال فعالیت خود، همواره توانسته ایم خدماتی درخور و شایسته ی مشتریان (اساتید ، دانشجویان، محققین، صنعتگران ) ارائه کنیم و پایبندی به متن اصلی و امانت در حفظ متن را در سرلوحه کار خود قرار دهیم.

از اعتماد شما سپاسگزاریم و بسیار خرسندیم می شویم اگر با نظرات و انتقادات خود ما را در بهبود کیفیت خدمت رسانی یاری فرمایید.

ایمیل :

Iranmavadtrans@gmail.com

تلفن ثابت :

۰۲۱-۸۸۵۳۸۴۱۶ ( پاسخگویی همه روزه از ساعت ۷:۳۰ تا ساعت ۲۲ )

تلفن همراه : ۰۹۰۱۴۷۴۵۹۴۴ (فعال در تلگرام)