آنالیز XRF بیم گستر تابان

ارزش واقعی :

60000 تومان

25 %

تخفیف

قیمت با کپن تخفیف :

45000 تومان

زمان باقیمانده :

0روز : 0ساعت : 0دقیقه : 0ثانیه
پرداخت شما 4000 تومان تعداد باقیمانده 0 عدد خرید تخفیف

آنالیز XRF

به همراه آماده سازی نمونه و محاسبه LOI

X-ray Fluorescence Spectroscopy که به اختصار XRF نامیده می شود همان طیف سنجی فلورسانس پرتو ایکس می باشد که یکی از روش های آنالیز عنصری است که از آن به طور وسیعی در صنعت و مراکز پژوهشی استفاده می شود.این روش ، به ویژه به علت سرعت زیاد در شناسایی عنصری ، برای برخی از صنایع مانند سیمان و فولاد ، ضروری است.در این روش ،پرتو ایکس به نمونه مجهول تابیده و در اثر برانگیختن اتم ها باعث پدید آمدن پرتو ایکس ثانویه می شود.سپس با تعیین طول موج روش (WDS) یا انرژی پرتو ایکس ثانویه روش (EDS) ، عنصر یا عناصر مورد نظر را می توان شناسایی کرد.

در این آنالیز درصد عناصر موجود در نمونه در بازه سدیم تا اورانیوم از ۵ppm تا ۹۹٫۹۹ درصد گزارش می شود . همچنین مقداری از نمونه ابتدا وزن می شود و سپس وارد کوره می گردد و تا دمای ۱۱۰۰ درجه سانتیگراد حرارت می بیند سپس دوباره وزن می شود و درصد کاهش وزن آن در اثر حرارت به صورت پارامتر LOI گزارش می شود .

آنالیز با کیفیت بالا

جوابدهی سریع

قیمت مناسب

توجه :

۱٫    با خرید این کپن تخفیف یک شماره سریال دریافت می کنید که می توانید با مراجعه به شرکت بیم گستر تابان و ارائه این شماره سریال از تخفیف استفاده نمایید.

۲٫    این تخفیف سوای از سایر تخفیفات شرکت می باشد و می توانید علاوه بر تخفیف پژوهشی ستاد نانو ، این تخفیف را نیز استفاده نمایید و هزینه های خود را به حداقل برسانید !

زکات علم نشر آن است. حضرت علی (ع)

شما نیز می توانید مستندات علمی اعم از مقاله ، فیلم ، گزارش ، تحقیق و پژوهش ، کتاب الکترونیک خود را برای ما ارسال کنید تا با ذکر نام شریفتان از وبسایت ایران مواد منتشر گردد .

فایل خود را ارسال کنید

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

برچسب ها