مهندسی مواد

پکیج های آموزشیبهترین ها برای شما

فولاد

فولاد

تندیس سیمین اولین جایزۀ ملی تعالی نگهداری ایران به فولاد مبارکه اختصاص یافت

در مراسم جایزۀ ملی تعالی نگهداری که روز سه شنبه ۲۴ بهمن در مرکز همایشهای بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد، شرکت فولاد مبارکه با کسب بالاترین امتیاز و با اختلاف مشهود نسبت به سایر شرکت کنندگان، توانست تندیس سیمین جایزۀ ملی تعالی نگهداری در رشتۀ تخصصی «مدیریت نگهداری دارایی ها» در سال ۱۳۹۶ را از آن خود کند.

فولاد

فولاد مبارکه موفق به کسب رتبه نخست در بین صد شرکت برتر شد

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت:​ فولاد مبارکه بعنوان بزرگترین شرکت تولید کننده فولاد در کشور و منطقه از نظر تولید فلزات اساسی موفق به کسب رتبه نخست در بین صد شرکت برتر شد.

فولاد

صنعت فولاد خراسان رضوی چشم انتظار حضور رییس جمهوری

صنعت فولاد کشور در چارچوب تحقق بخشیدن به اهداف سند چشم انداز 1404و رسیدن به ظرفیت 55 میلیون تنی شتاب گرفته که در این میان مجتمع فولاد خراسان رضوی چشم انتظار حضور رییس جمهوری برای افتتاح رسمی کارخانه 2.5 میلیون تنی گندله سازی است.

ذوب آهن اصفهان به سمت صادارت دانش فنی و مهندسی پیش می‌رود

نمایشگاه توانمندی های خانواده بزرگ ذوب آهن و دستاوردهای این شرکت به همراه جشن تجلیل از دانش پژوهان ذوب آهن جمعه 20 بهمن ماه با حضور مهندس صادقی مدیرعامل و جمعی دیگر از مسئولین شرکت افتتاح شد و تا 23 بهمن پذیرای تلاشگران شرکت وعموم مردم بود.

معدن

جولان سنگ آهن در کانال ۷۰ دلاری

از اوايل سال جديد ميلادي، روند بهبود قيمتي در بازار سنگ آهن جهاني مشاهده شد؛ به طوري که از اواخر سال گذشته اوضاع قيمت سنگ آهن بهبود پيدا کرد و قيمت اين محصول به ۷۰ دلار هم رسيد. نگاهي به روند ميان مدت در اين بازار نشان مي دهد طي يک دوره زماني روند کاهشي قيمت در اين بازار حاکم شده و قيمت سنگ آهن در قريب به ۴ سال قبل از ارديبهشت سال ۹۳، مطابق مه سال ۲۰۱۴ از ۱۴۰ دلار به ۳۰ تا ۴۰ دلار رسيد