تمامی کارخانه های کاشی استان یزد فعال است

ax-ceramic1

به گزارش گروه صنعت ایران مواد؛

استاندار یزد،سیدمحمد میرمحمدی در سومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان یزد که با حضور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران برگزار شد، اظهار کرد: با وجود اینکه تسهیلات از نرخ 28 درصد با نرخ 18 درصد بازپرداخت می‌شود، هنوز مشکلاتی در زمینه صادرات وجود دارد.
وی افزود: امسال شرایط بازار کاشی و سرامیک یزد بهتر شده و واحدهایی که با انباشت این محصول مواجه بودند هم به تدریج حجم زیادی از کاشی و سرامیک انبارهای خود را وارد بازار کرده اند.
میرمحمدی ادامه داد: اگر ارتباطات استانی به گونه‌ای تعریف شود که همه استانها بتوانند مشکلات خود را با یکدیگر مطرح کنند و این موارد پس از جمع‌بندی به سازمان‌های مربوطه بیان شود، می‌توان سریعتر اقدام به رفع مشکلات کرد چرا که ممکن است استان هایی در بعضی موارد مشکل مشابهی داشته باشند.
استاندار یزد ادامه داد: نشست‌های متعددی با حضور فعالان استان یزد در عرصه‌های مختلف اقتصادی برای شناسایی نقاط ضعف و مشکلات برگزار شد و راهکارهای برون رفت از این چالش ها مطرح شد که از جمله این مشکلات شرایط اقتصادی و کیفیت پایین محصولات برخی شرکت ها باید مورد بررسی قرار گرفته و رفع شود.

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید