پکیج های آموزشیبهترین ها برای شما

اسپانیا؛مقصد صادرات کاشی و سرامیک ایرانی

ax-ceramic1

به گزارش گروه صنعت ایران مواد به نقل از مدیرکل صنعت، معدن و تجارت یزد؛

حمیدرضا علمدار یزدی در کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان یزد با اشاره به روز ملی صادرات اظهار داشت: برگزاری روز ملی صادرات و تجلیل از صادر کنندگان برگزیده سال 95 استان در 13 آبان از جمله برنامه‌هایی است که استان یزد در ارتباط با این روز دارد.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در پاکستان با محوریت یزد و سیستان و بلوچستان که 1500 مترمربع برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده  و یک‌هزار مترمربع مربوط به یزد و 500 متر مربوط به سیستان و بلوچستان است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان یزد با اعلام اینکه در حال حاضر روابط تجاری ایران و استان یزد افزایش پیدا کرده است، گفت: در آینده روسیه یکی از کشورهای هدف صادرات کشور و استان یزد به حساب می‌آید.

علمدار یزدی عنوان کرد: پیشنهاد می‌شود که کارگروهی تعیین گردد تا به بررسی راهکارهای افزایش تعامل استان با روسیه بپردازند و زمینه جذب بازارهای بیشتر در این کشور را فراهم کند.

وی به صادرات کاشی و سرامیک ایران به اسپانیا اشاره کرد و گفت: اسپانیا چهارمین تولید کننده کاشی و سرامیک جهان است و این که از استان یزد به اسپانیا صادر می‌شود، بسیار مهم است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان یزد ادامه داد: این موضوع نشان دهنده این است که ما مشکل کیفیت نداریم و مشکل کاشی و سرامیک یزد بازاریابی است و باید در این زمینه قدم برداریم.

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید