پکیج های آموزشیبهترین ها برای شما

جزئیات کامل حادثه فولاد مبارکه

untitled-2

محمد ناظمی هرندی گفت:تجهیزات کلایمر که از دپوها سنگ آهن را برداشته و روی نوار نقاله‌ها می‌ریزد، یک کابین دارد که در داخل آن اپراتور کار می‌کند و ظاهرا کابل قطع شده و کابین سقوط می‌کند.
وی افزود: ۳ نفر در داخل کابین بودند که ۲ نفر فوت می‌شوند و یک نفر به بیمارستان منتقل شده است که هم‌اکنون به هوش آمده و چند عضو بدن این فرد دچار  شکستگی شده است.
ناظمی هرندی گفت: این حادثه در فرایند تولید نبوده و ارتباطی با فرآیند تولید نداشته و در محوطه ذخیره‌سازی سنگ آهن رخ داده است.
وی تاکید کرد: موضوع ایمنی در شرکت فولاد مبارکه از اهمیت زیادی برخوردار است و از آنجایی که صنعت فولاد صنعت سخت و خشنی است، تمام تلاش مجموعه فولاد مبارکه این است که حادثه‌ای در این شرکت رخ ندهد.
ناظمی هرندی در پایان از طرف مجموعه فولاد مبارکه برای جانباختگان حادثه امروز از خداوند طلب آمرزش و برای خانواده آنان طلب صبر کرده و افزود: قرار است به زودی اسامی فوت شدگان و مجروح حادثه امروز اعلام شود.

زکات علم نشر آن است. حضرت علی (ع)

شما نیز می توانید مستندات علمی اعم از مقاله ، فیلم ، گزارش ، تحقیق و پژوهش ، کتاب الکترونیک خود را برای ما ارسال کنید تا با ذکر نام شریفتان از وبسایت ایران مواد منتشر گردد .

فایل خود را ارسال کنید

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید