پکیج های آموزشیبهترین ها برای شما

افزایش ۴۰ درصدی تولید کنسانتره زغال سنگ «طبس» و «البرز مرکزی»

madan

به گزارش گروه صنعت ایران مواد؛

شرکت های زغال سنگ طبس و البرز مرکزی از ابتدای فروردین تا پایان شهریور، ۲۸۱ هزار و ۸۸۴ تن کنسانتره زغال سنگ تولید کردند. اما این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۲۰۲ هزار و ۴۳ تن بود. از میزان تولید کنسانتره زغال سنگ امسال، ۲۲۹ هزار و ۱۳۶ تن توسط شرکت زغال سنگ طبس و ۵۲ هزار و ۷۴۸ تن از سوی شرکت زغال سنگ البرز مرکزی تولید شد.

همچنین شرکت های زغال سنگ طبس و البرز مرکزی طی ۶ ماهه نخست امسال، ۷۶۰ هزار و ۳۵۶ تن زغال سنگ استخراج کردند که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال گذشته (۵۰۵ هزار و ۴۰۳ تن)، ۵۰ درصد رشد نشان می دهد. در این میان، شرکت طبس ۶۶۵ هزار و ۱۰۹ تن و شرکت البرز مرکزی ۹۵ هزار و ۲۴۷ تن استخراج کرد.

میزان ارسال کنسانتره زغال سنگ این شرکت ها به مشتریان طی مدت یاد شده (۲۹۲ هزار و ۲۷۰ تن) نسبت به آمار مدت مشابه سال قبل (۲۳۷ هزار و ۷۱۸ تن)، حاکی از افزایش ۲۳ درصدی ارسال این نوع محصول است. میزان ارسال کنسانتره شرکت های طبس و البرز مرکزی به ترتیب ۲۳۹ هزار و ۹۹۴ تن و ۵۲ هزار و ۲۷۶ تن بود.

بنا به این گزارش، شرکت های زغال سنگ طبس و البرز مرکزی طی شهریور ماه جاری ۵۸ هزار و ۹۸۹ تن کنسانتره زغال سنگ «تولید»، ۷۹ هزار و ۹۳۶ تن ماده معدنی «استخراج» و ۳۹ هزار و ۸۳۳ تن کنسانتره «ارسال» کردند که در مقایسه با آمار مدت مشابه سال ۹۴ به ترتیب ۴۸ درصد افزایش، ۱۶ درصد افزایش و ۱۱ درصد کاهش نشان می دهد.

زکات علم نشر آن است. حضرت علی (ع)

شما نیز می توانید مستندات علمی اعم از مقاله ، فیلم ، گزارش ، تحقیق و پژوهش ، کتاب الکترونیک خود را برای ما ارسال کنید تا با ذکر نام شریفتان از وبسایت ایران مواد منتشر گردد .

فایل خود را ارسال کنید

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید