پکیج های آموزشیبهترین ها برای شما

کارخانه سیمان مکران سرباز ۵۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

سیمان

سید دانیال محبی روز یکشنبه در حاشیه بازدید از کارخانه سیمان مکران شهرستان سرباز به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با بهره برداری از این کارخانه؛ جنوب سیستان و بلوچستان در ریل توسعه قرار می گیرد و نقش مهمی در اشتغال جوانان و افراد جویای کار دارد.

وی بیان کرد: پروژه های توسعه ای بسیار زیادی در سیستان و بلوچستان در حال اجراست که آینده این استان را متحول می کند.

وی افزود: در چند سال اخیر تلاش های بسیار زیادی برای توسعه همه جانبه سیستان و بلوچستان انجام شده است.

به گفته فرماندار سرباز کارخانه سیمان این شهرستان یکی از بزرگترین و مجهزترین کارخانجات سیمان درکشور است که معدن آن تا ۲۵۰ سال جوابگوی تولید سه هزار و ۳۰۰ تن سیمان در روز است.

حمیدالدین یوسفی اظهار داشت: با راه اندازی این کارخانه قیمت سیمان در جنوب سیستان و بلوچستان کاهش پیدا خواهد کرد و کمک بزرگی به رونق ساخت و ساز و پروژه های عمرانی و راهسازی می شود.
وی گفت: این کارخانه برای ۳۰۰ نفر بطور مستقیم و بیش از یک هزار نفر غیرمستقیم شغل ایجاد خواهد کرد.

فرماندار سرباز افزود: با توجه به نزدیکی کارخانه سیمان با مرز کشور پاکستان و دریای مکران فرصت خوبی برای صادرات و به دست گرفتن بازارهای داخلی و خارجی است.

کارخانه سیمان سرباز در محدوده جکیگور شهرستان سرباز و حد فاصل جاده جکیگور- قصرقند- نیکشهر و در فاصله حدود ۵۴۰ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است
.
سید دانیال محبی استاندار سیستان و بلوچستان در سفر به جنوب این استان از پروژهای بزرگی همچون راه آهن چابهار – ایرانشهر، بزرگراه ایرانشهر – خاش، پتروشیمی مکران و کارخانه سیمان مکران بازدید کرد.

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید