کارخانه سیمان مند دشتی در حال پیشرفت فیزیکی

سیمان

به گزارش گروه صنعت ایران مواد:

سید حسین حسینی محمدی با اتفاق معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ضمن بازدید از پروژه درحال ساخت کارخانه سیمان مند دشتی، مسائل و مشکلات مرتبط را بصورت ویژه در کاروگره تسهیل مورد بررسی و تصمیم گیری قرار دادند.

حسینی محمدی افزود: کارخانه سیمان مند دشتی تا کنون ۸۷ درصد پیشرفت فیزیکی به همراه اشتغال تقریبا ۴۰۰ نفر در حال ساخت است که پیش‌بینی می‌شود با رفع مسائل و مشکلات آن در آینده نزدیک به بهره برداری رسمی برسد.

وی مسائل مربوطه به معادن کارخانه سیمان که دچار مشکلاتی نظیر جاده راه دسترسی به معادن، معارضین محدوده معادن و غیره را با حضور معاون استاندار، اداره منابع طبیعی، شرکت آب منطقه‌ای و فرمانداری شهرستان دشتی را مورد بررسی و تصمیم‌گیری قرار دادند تا ادامه اجرای پروژه با توقف روبرو نشود.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی برسال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال، تاکید کرد: توجه به طرح‌های بزرگ و نیمه‌تمام به‌منظور افزایش رونق تولید در استان از جمله اولویت‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت است که باید همکاری و تعامل بیشتری از سوی دیگر دستگاه‌های اجرایی نظیر منابع طبیعی، شرکت آب منطقه‌ای، حفاظت محیط زیست و غیره ایجاد شود تا بتوانیم درتکمیل طرح‌ها و توسعه واحدهای صنعتی و معدنی پیشگام باشیم.

 

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید