از بهمن هم میشه قبول شد

افتتاح طرح توسعه گندله گل گهر و رشد فروش محصولات

نرخ فروش گندله برای دوقلوها «گل» کرد

به گزارش گروه صنعت ایران مواد:

سود خالص کسب شده شرکت صنعتی و معدنی گل گهر در سال ۹۶ به بیش از ۲۱ هزار میلیارد ریال رسیده است که نسبت به سال ۹۵ رشد بیش از ۱۱۰ درصدی را نشان می دهد.

افتتاح طرح توسعه گندله شرکت و رشد فروش محصولات با ارزش افزوده بالاتر (گندله در مقایسه با کنسانتره) و همچنین رشد قابل توجه نرخ های فولاد و سنگ آهن در سال گذشته را می توان به عنوان اصلی ترین دلایل رشد سودآوری شرکت عنوان نمود.

 دوره های فنی و مهندسی و نرم افزاری ایران مواد

میزان فروش گندله شرکت در سال ۹۶ به ۱۰٫۹ میلیون تن رسید که در مقایسه با سال ۹۵ بیش از ۴۹ درصد رشد مقادیر فروش را نشان می دهد.

نرخ فروش گندله بر اساس ضریب ۲۱٫۵ درصدی بهای شمش فولاد خوزستان تعیین می گردد. بیش از ۸۰ درصد مبلغ فروش شرکت مربوط به فروش این محصول می باشد.

نرخ متوسط فروش هر تن گندله در سال ۹۶ معادل ۳٫۷ میلیون ریال بوده است. نرخ فعلی این محصول بر اساس گزارش عملکرد ماهیانه شرکت، ۴٫۵۵ میلیون ریال می باشد که نشاندهنده ادامه وضعیت مثبت قیمت این محصول و ادامه رشد سودآوری شرکت در سال جاری می باشد.

سود هر سهم ۷۰۴ ریالی بر اساس سرمایه ۳۰ هزار میلیارد ریالی محاسبه گردیده است. در حال حاضر فرآیند افزایش سرمایه شرکت از مبلغ ۳۰ به ۳۶ هزار میلیارد ریال در حال انجام می باشد، لیکن با توجه به عدم ثبت افزایش سرمایه تا زمان مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت، سود کسب شده سال ۹۶ به سهام جدید ناشی از افزایش سرمایه تعلق نخواهد گرفت.

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید