مهندسی مواد

پکیج های آموزشیبهترین ها برای شما

نخستین نمایشگاه صنعت لوله و پروفیل فولادی با مشارکت ۶۸ شرکت داخلی گشایش یافت

فولاد

به گزارش گروه صنعت ایران مواد:

«امیرحسین کاوه» عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی و دبیر سندیکای لوله پروفیل فولادی گفت: این نخستین نمایشگاه صنعت و لوله و پروفیل بعد از سال ۱۳۸۵ است و شرکت کنندگان از سراسر کشور در ۵۸ غرفه حضور پیدا کرده اند.
قرار بود این نمایشگاه توسط رضا رحمانی قائم مقام وزیر صنعت، معدن وتجارت در امور تولید و معاون طرح و برنامه این وزارتخانه افتتاح شود، اما در غیبت وی،
عباس هاشمی مدیرکل صنایع فلزی وزارتخانه مزبور، نمایشگاه را افتتاح کرد.

کاوه افزود: ظرفیت تولید لوله پروفیل کشور بیش از ۱۸٫۵ میلون تن است، اما به دلیل شرایط رکودی، کمتر از یک سوم این ظرفیت اکنون فعال است.

وی اضافه کرد: کارخانجات تولید لوله و پروفیل تولیدی، صنایع ماشین سازی که دستگاه های تولید لوله های پروفیلی تولید می کنند و تامین کنندگان مواد مصرفی لوله و پروفیل به همراه تعدادی از شرکت های بازرگانی در این نمایشگاه حضور یافته اند.

دبیر سندیکای لوله و پروفیل فولاد ایران گفت : شبیه سازی خطوط انتقال گاز ترش و نمایش لوله های یک تا ۲۰۰ اینچ در این نمایشگاه به اجرا درآمده است.

کاوه اظهارداشت: هدف از برگزاری این نمایشگاه شناساندن توانمندی های تولید لوله، آشنایی با آخرین دستاوردهای صنعت لوله و پروفیل فولادی ماشین سازی و همچنین معرفی محصولات به بازارهای بین المللی است.

به گفته وی، قرار است تجار و سفیران کشورهای همسایه برای بازدید از این نمایشگاه به مجموعه آفتاب وارد شوند، و انتظار می رود برپایی نمایشگاه لوله و پروفیل فولادی گام مثبتی برای فروش و بازاریابی باشد.

کاوه اضافه کرد: اکنون ۱۶۰ کارخانه تولید کننده لوله وپروفیل فولادی در سندیکا عضویت دارند.

گفتنی است نمایشگاه صنعت لوله و پروفیل فولادی تا ۱۶ تیرماه جاری از ساعت هشت صبح تا ۱۸ برای بازدید عموم آزاد است.

زکات علم نشر آن است. حضرت علی (ع)

شما نیز می توانید مستندات علمی اعم از مقاله ، فیلم ، گزارش ، تحقیق و پژوهش ، کتاب الکترونیک خود را برای ما ارسال کنید تا با ذکر نام شریفتان از وبسایت ایران مواد منتشر گردد .

فایل خود را ارسال کنید

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید