پکیج های آموزشیبهترین ها برای شما

سیزدهمین دوره مسابقات سراسری عملیات حرارتی – زنجان برگزار شد

سیزدهمین دوره مسابقات سراسری

عملیات حرارتی دانشجویان کشور

20 و 21 شهریور 95 دانشگاه زنجان

برگزار شد ! 

 

به گزارش ایران مواد ، مراسم اختتامیه سیزدهمین دوره مسابقه سراسری عملیات حرارتی در سالن سهرودی دانشگاه زنجان  برگزار شد و برندگان این مسابقات مشخص شد.

این دوره از مسابقات با حضور ۳۵ تیم (۱۴۵ نفر) از دانشگاه‌های سراسر کشور (۲۵ دختر و ۱۲۰ پسر) و با حضور هشت عضو هیئت‌علمی از دانشگاه‌های درجه‌ی یک، به‌عنوان داور مسابقات برگزار شد.

در ابتدای مراسم دکتر توحیدی فر مدیرگروه مهندسی مواد دانشگاه زنجان، ضمن عرض خسته نباشید به شرکت کنندگان، از برگزار کنندگان معاونت فرهنگی و انجمن و دانشجویان گروه مهندسی مواد تشکر کرد.

در ادامه برنامه مهندس بازرس اتحادیه انجمن های علمی مهندسی مواد، به ارائه گزارشی درباره مسابقات پرداخت و از دانشگاه زنجان و گروه مهندسی مواد با اهدای لوحی به دبیر انجمن علمی مهندسی مواد به نمایندگی از گروه مواد تقدیر به عمل آورد.

در انتها از تیم های برتر در بخش های آهنی و غیر آهنی تقدیر به عمل آمد که جوایز تیم های اول تا سوم به ترتیب ۲۵ میلیون ریال، ۲۰میلیون ریال و ۱۵ میلیون ریال بود.

در بخش بخش آهنی تیم سهند خودرو از دانشگاه آزاد اسلامی کرج حائز رتبه اول، تیم اترو متال از دانشگاه تبریز، رتبه دوم و تیم سهند آذر از دانشگاه صنعتی سهند تبریز نیز به مقام سوم رسید.

در بخش غیر آهنی نیز تیم امیرکبیر از دانشگاه امیر کبیر، تیم mse shiraz3 از دانشگاه شیراز حائز مقام دوم و  تیم htiust از دانشگاه علم و صنعت نیز به مقام سوم رسید.

این مسابقات به میزبانی انجمن علمی دانشجویی مهندسی مواد دانشگاه زنجان طی روزهای شنبه و یکشنبه ۲۰ و ۲۱ شهریورماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی غدیر دانشگاه زنجان برگزار شد . ایران مواد نیز از حامیان برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات سراسری عملیات حرارتی بوده است .

 

photo_2016-04-15_00-09-60

زکات علم نشر آن است. حضرت علی (ع)

شما نیز می توانید مستندات علمی اعم از مقاله ، فیلم ، گزارش ، تحقیق و پژوهش ، کتاب الکترونیک خود را برای ما ارسال کنید تا با ذکر نام شریفتان از وبسایت ایران مواد منتشر گردد .

فایل خود را ارسال کنید

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید