از بهمن هم میشه قبول شد

فولاد مبارکه موفق به کسب رتبه نخست در بین صد شرکت برتر شد

فولاد

بهرام سبحانی در حاشیه همایش بیستمین سال انتخاب ۱۰۰ شرکت برتر (IMI) افزود : فولاد مبارکه در خلق ارزش افزوده هم در بین ۱۰۰ شرکت برتر جایگاه پنجم را به خود اختصاص داد که نسبت به دوره نوزدهم ۵ رتبه ارتقاء پیدا کردیم .

وی همچنین گفت: ما سال گذشته در بخش فروش فلزات اساسی هم با فروش بیش از ۱۳ هزار میلیارد تومان رتبه نخست را در بین شرکت های فولادی داشتیم .

 دوره های فنی و مهندسی و نرم افزاری ایران مواد

سبحانی با بیان اینکه ارزش فروش ، صادرات و اشتغال از جمله شاخص های مورد بررسی در انتخاب شرکتهای برتر بود افزود : فولاد مبارکه از مجموعه هایی است که کل حلقه های تولید از نخستین مرحله سنگ آهن تا مرحله آخر که تولید محصول نهایی است در داخل خود دارد و از این حیث بالاترین ارزش افزوده را در بین شرکتهای فولادی کشور دارد .

وی گفت : ظرفیت تولید فولاد خام در ۳ گروه فولادسازی مبارکه شامل فولاد مبارکه ، فولاد صبا و فولاد هرمزگان درحال حاضر ۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزارتن است ، براساس هدف گذاری انجام شده تولید فولاد خام ما طی ۳ سال آینده یعنی تا آخر سال ۹۸ با راه اندازی فولاد سپید دشت در استان چهارمحال و بختیاری و اجرای طرح توسعه ای ۱٫۵ میلیون تنی در فولاد هرمزگان به ۱۲٫۵ میلیون تن می رسد .

سبحانی افزود : باتوجه به پیش بینی تولید ۵۵ میلیون تن فولاد خام در ۱۴۰۴ شرکت فولاد مبارکه سعی می کند سهم ۵۰ درصدی خود را در تامین فولاد کشور با ایجاد ۲۰ میلیون تن ظرفیت جدید حفظ کند ، برخی از طرح ها طی ۳ سال آینده به بهره برداری می رسد .

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید