مهندسی مواد

پکیج های آموزشیبهترین ها برای شما

فولاد مبارکه تولید۸۳۹۰ تن آهن اسفنجی

فولاد

به گزارش گروه صنعت ایران مواد:

محمدرضا فتحی خاطرنشان کرد: این رکوردشکنی‌ها با تأمین به موقع منابع و گندله مورد نیاز و با کامل شدن سایر توسعه در نظر گرفته شده در ماه‌های آتی ادامه خواهد یافت.

وی در بخش پایانی سخنان خود از همکاری و تلاش تمامی کارکنان واحدهای آهن سازی و پشتیبانی و سایر همکاران فولاد مبارکه تشکر و قدردانی کرد.

در همین خصوص احمد دهقانی سرپرست تولید این ناحیه، ثبت این رکورد را مرهون زحمات کارکنان تولید و تعمیرات، افزایش تجربه و مهارت آنها و همچنین همیاری سایر واحدهای سرویس دهنده، کاهش توقفات اضطراری، رعایت دستورالعمل‌ها و ست پوینت‌های تولید و بازرسی‌های روزانه دانست.

در بخش دیگری از این گزارش جواد عسگری کارشناس فرایند تولید، ثبت این رکورد را به همه کارکنان ناحیه آهن‌سازی تبریک گفت و خاطرنشان کرد: در این خصوص باید در نظر داشته باشیم بهبود مستمر در تولید و شرایط کاری و همچنین افزایش بازدهی فرآیند از دیگر عوامل اثرگذار در کسب این موفقیت می باشند.

زکات علم نشر آن است. حضرت علی (ع)

شما نیز می توانید مستندات علمی اعم از مقاله ، فیلم ، گزارش ، تحقیق و پژوهش ، کتاب الکترونیک خود را برای ما ارسال کنید تا با ذکر نام شریفتان از وبسایت ایران مواد منتشر گردد .

فایل خود را ارسال کنید

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید