مهندسی مواد

پکیج های آموزشیبهترین ها برای شما

عملیات استخراج و بهره برداری معدن طلای هیرد نهبندان آغاز شد

طلا

به گزارش گروه صنعت ایران مواد:

گواهی کشف این معدن طلا شهریور ماه ۹۵ صادر و با سرمایه گذاری ۵۲ میلیارد ریال امروز عملیات استخراج و بهره برداری از آن آغاز شد.
در شهرستان نهبندان ۶۷ پروانه اکتشاف معدن با سرمایه گذاری ۱۲۱ میلیارد و ۷۱۷ میلیون ریال، ۱۶ گواهی کشف با ۹ میلیون و ۶۴۷ تن ذخیره قطعی و ۵۳ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال صادر شده است.

همچنین ۱۰۲ پروانه بهره برداری معدن با ۷۳ میلیون و ۷۳۲ هزار تن ذخیره قطعی و یک میلیون و ۱۳۵ هزار تن ذخیره اسمی با سرمایه گذاری ۵۳۸ میلیارد و ۸۹۱ میلیون ریال و هزار و ۶۹ اشتغال از دیگر فعالیت های معدنی شهرستان نهبندان است.

افتتاح کارخانه پودر میکرونیزه شرکت پودر کیمیای زنوک، شرکت در مراسم تقدیر از حامیان حقوق مصرف کننده، بازدید از کارخانه کویر تایر و مصاحبه با اصحاب رسانه از دیگر برنامه های سفر یک روزه سید محمود نوابی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان در استان است.

زکات علم نشر آن است. حضرت علی (ع)

شما نیز می توانید مستندات علمی اعم از مقاله ، فیلم ، گزارش ، تحقیق و پژوهش ، کتاب الکترونیک خود را برای ما ارسال کنید تا با ذکر نام شریفتان از وبسایت ایران مواد منتشر گردد .

فایل خود را ارسال کنید

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید