صادرات سیمان در سال گذشته به اندازه ۷۲۴ هزار تن

سیمان

 

به گزارش گروه صنعت ایران مواد:

محمدرضا احسانفر اظهار داشت: طی سال گذشته با رشد قابل ملاحظه ۱۵۷ هزار تنی در تولید میزان ۷۲۴ هزار تن سیمان به کشورهای همسایه صادر شد که نشان از تلاش و پشتکار پرسنل این کارخانه دارد.

وی افزود: در حال حاضر کارخانه سیمان سیستان برای ۹۱۰ تن به طور مستقیم و برای چهار هزار و ۱۰۰ تن نیز به طور غیر مستقیم ایجاد اشتغال کرده تا از این طریق بخشی از مشکلات اقتصادی منطقه رفع شود.

احسانفر تصریح کرد: در آستانه افتتاح هشتمین فرزند سیمان سیستان با عنوان شرکت پلی پروپلین جهت تولید پاکت های پلی پروپلینی هستیم تا از این طریق پاکت های بسته بندی توسط خود کارخانه سیمان سیستان تولید شود.

وی با بیان اینکه کارخانه پلی پروپلینی با سرمایه عمیق ۴۰ میلیارد تومانی ایجاد شده است، تاکید کرد: کارخانه پروپلینی توانایی جذب و استخدام شمار دیگری از جوانان سیستانی و بلوچستانی را داراست بنابراین خانواده سیمان سیستان بزرگتر از قبل خواهد شد.

احسانفر با عنوان اینکه، کارخانه سیمان سیستان هفت ساله شد، بیان کرد: کارخانه سیمان سیستان در راستای اقتصاد مقاومتی شکل گرفته به طوری که علاوه بر ایجاد درآمد پایدار در منطقه سبب ایجاد اشتغال نیز شده و در دوران رکود اقتصادی و بیکاری، رونق را به سیستان اهدا کرده است.

وی تاکید کرد: کارخانه سیمان سیستان عمران و آبادانی را در منطقه ایجاد کرده که در این راستا قدردان زحمات تمامی پرسنل کارخانه هستم چرا که بدون بردباری، صداقت و وجدان کاری آنان هیچ گاه چنین موفقیت هایی در منطقه ایجاد نمی شد.

 

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید