مهندسی مواد

پکیج های آموزشیبهترین ها برای شما

سیمان سفید عملیاتی می شود

سیمان

به گزارش گروه صنعت ایران مواد:

مجید کیانپور در سخنانی با اشاره به بحث کلنگ زنی کارخانه سیمان سفید ازنا اظهار داشت: این کارخانه مقرر بود که در سفر اخیر وزیر صنعت، معدن و تجارت به لرستان کلنگ زنی شود.

وی با بیان اینکه متاسفانه در این سفر زمینه برای کلنگ زنی این کارخانه در شهرستان ازنا فراهم نشد گفت: احداث این کارخانه یکی از مطالبات اصلی مردم شهرستان ازنا است.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید فرصت برای بخش خصوصی و ایجاد این واحد در شهرستان ازنا فراهم شود گفت: مجوزهای اختصاص یافته برای این کارخانه بر اساس آمایش سرزمینی صورت گرفته و باید این کارخانه در شهرستان ازنا کلنگ زنی و احداث شود.

کیانپور با تاکید بر اینکه مردم شهرستان ازنا خواهان اجرای این کارخانه هستند بیان داشت: در این راستا من به عنوان نماینده مردم شهرستان ازنا با انتقال کارخانه سیمان سفید ازنا به شهرستان دیگر مخالف هستم و باید زمینه برای عملیاتی شدن آن در شهرستان ازنا فراهم شود.

وی با تاکید بر اینکه شهرستان ازنا با توجه به شرایط خاصی که دارد مستعد سرمایه گذاری است گفت: کارخانه سیمان سفید ازنا باید با رعایت مسائل زیست محیطی و همچنین استانداردهای لازم در این شهرستان احداث شود.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت استفاده از تکنولوژی روز در احداث این کارخانه ادامه داد: این واحد باید با به کار گیری پیوست های زیست محیطی و همچنین فرهنگی در شهرستان ازنا عملیاتی شود.

کیانپور با تاکید بر اینکه مردم شهرستان ازنا به دلیل عدم کلنگ زنی این کارخانه در سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به شدت گله مند هستند گفت: مردم انتظار دارند وقتی که برنامه ریزی برای کلنگ زنی واحدی صورت می گیرد و وزیر به شهرستان سفر می کند زمینه برای اجرای برنامه نیز فراهم شود.

وی تاکید کرد: در این راستا وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین استانداری لرستان باید زمینه برای کلنگ زنی کارخانه سیمان سفید ازنا را فراهم آورند.

زکات علم نشر آن است. حضرت علی (ع)

شما نیز می توانید مستندات علمی اعم از مقاله ، فیلم ، گزارش ، تحقیق و پژوهش ، کتاب الکترونیک خود را برای ما ارسال کنید تا با ذکر نام شریفتان از وبسایت ایران مواد منتشر گردد .

فایل خود را ارسال کنید

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید