سیمان سفید عملیاتی می شود

سیمان

به گزارش گروه صنعت ایران مواد:

مجید کیانپور در سخنانی با اشاره به بحث کلنگ زنی کارخانه سیمان سفید ازنا اظهار داشت: این کارخانه مقرر بود که در سفر اخیر وزیر صنعت، معدن و تجارت به لرستان کلنگ زنی شود.

وی با بیان اینکه متاسفانه در این سفر زمینه برای کلنگ زنی این کارخانه در شهرستان ازنا فراهم نشد گفت: احداث این کارخانه یکی از مطالبات اصلی مردم شهرستان ازنا است.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید فرصت برای بخش خصوصی و ایجاد این واحد در شهرستان ازنا فراهم شود گفت: مجوزهای اختصاص یافته برای این کارخانه بر اساس آمایش سرزمینی صورت گرفته و باید این کارخانه در شهرستان ازنا کلنگ زنی و احداث شود.

کیانپور با تاکید بر اینکه مردم شهرستان ازنا خواهان اجرای این کارخانه هستند بیان داشت: در این راستا من به عنوان نماینده مردم شهرستان ازنا با انتقال کارخانه سیمان سفید ازنا به شهرستان دیگر مخالف هستم و باید زمینه برای عملیاتی شدن آن در شهرستان ازنا فراهم شود.

وی با تاکید بر اینکه شهرستان ازنا با توجه به شرایط خاصی که دارد مستعد سرمایه گذاری است گفت: کارخانه سیمان سفید ازنا باید با رعایت مسائل زیست محیطی و همچنین استانداردهای لازم در این شهرستان احداث شود.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت استفاده از تکنولوژی روز در احداث این کارخانه ادامه داد: این واحد باید با به کار گیری پیوست های زیست محیطی و همچنین فرهنگی در شهرستان ازنا عملیاتی شود.

کیانپور با تاکید بر اینکه مردم شهرستان ازنا به دلیل عدم کلنگ زنی این کارخانه در سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به شدت گله مند هستند گفت: مردم انتظار دارند وقتی که برنامه ریزی برای کلنگ زنی واحدی صورت می گیرد و وزیر به شهرستان سفر می کند زمینه برای اجرای برنامه نیز فراهم شود.

وی تاکید کرد: در این راستا وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین استانداری لرستان باید زمینه برای کلنگ زنی کارخانه سیمان سفید ازنا را فراهم آورند.

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید