سیمان دهلران به زودی فعالیت مجدد خود را آغاز می کند

siman1

به گزارش گروه صنعت ایران مواد؛

رضا محمدرحیمی در این باره اظهار کرد: کارخانه سیمان دهلران به عنوان یکی از واحدهای بزرگ صنعتی و معدنی منطقه که بعد از شروع به تولید در یک مقطع کوتاه، مدتی است تعطیل شده و با تلاش‌های صورت گرفته در جهت حل مشکلات و رفع موانع پیش رو به زودی فعالیت تولیدی خود را از سر می‌گیرد.

وی در خصوص آخرین وضعیت این واحد تولیدی اضافه کرد: از آنجایی که تا بهره‌برداری کامل تمام خطوط، استارت اولیه این واحد از طریق خرید کلینکر آماده از کارخانجات مشابه بوده لذا برای راه‌اندازی مجدد، قرارداد خرید کلینکر با شرکت‌های تولیدکننده منعقد شده و در حال حاضر حمل مواد اولیه مورد نیاز به محل کارخانه نیز شروع شده است.

محمدرحیمی عنوان کرد: هم اکنون سرویس و راه‌اندازی انتهای خط شامل آسیاب و بارگیرخانه درحال انجام است و عملیات تولید سیمان از کلینکر آماده به زودی آغاز می‌شود.

وی با اشاره به انجام عملیات راه اندازی ابتدای خط ادامه داد: ساخت کوره و پیش گرم، سنگ شکن و سالن اختلاط توسط پیمانکار و مجری در حال اجرا است

معاون امور صنایع و معادن استان ایلام خاطر نشان کرد: در حال حاضر سرعت انجام کار در ابتدای خط به کندی صورت می‌گیرد اما امیدواریم با تامین نقدینگی لازم و پرداخت مطالبات شرکت، روند تکمیل پروژه سرعت مناسبی به خود گیرد.

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید