مهندسی مواد

پکیج های آموزشیبهترین ها برای شما

دوازدهمین همایش علمی-دانشجویی متالورژی و مواد ایران برگزار شد

دوازدهمین همایش علمی-دانشجویی

متالورژی و مواد ایران

 4 و 5 آذرماه 1394 ، دانشگاه فردوسی مشهد

دوازدهمین همایش علمی-دانشجویی متالورژی و مواد ایران برگزار شد

دبير اجرايي اين همايش در گفتگو با خبرنگار ایران مواد گفت: مراسم افتتاحیه و اختتامیه دوازدهمین همایش ملی مهندسی مواد و متالورژی، روز چهارشنبه مورخ 4 آذرماه 93 در دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

مهندس سعيد حشمتي افزود: مراسم افتتاحیه همایش پس از انجام پذیرش شرکت کنندگان، با سخنرانی آقای دکتر رجبی مشهدی، ریاست محترم دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد، آغاز شد. پس از آن نایب رییس همایش، آقای دکتر بیدختی، به بیان توضیحاتی در مورد روند برگزاری همایش و ارائه مقالات پرداخت. درنهایت مراسم افتتاحیه با سخنرانی آقای دکتر آروند، مدیرعامل محترم شرکت متالورژی پودر مشهد، پایان یافت.

دبير سابق انجمن هاي علمي دانشكده مهندسي دانشگاه فردوسی مشهد بيان داشت: پس از مراسم افتتاحیه، ارائه مقالات و پوستر های شرکت کنندگان به عنوان برنامه اصلی همایش آغاز شد. مجموع چکیده مقالات ارسالی 171 عدد، تعداد مقالاتی که برای ارائه حضوری پذیرفته شده اند 48 عدد و پوستر ها 32 عدد می باشد.

عضو شوراي مركزي اتحاديه انجمن علمي – دانشجويي مهندسي مواد و متالورژي ايران گفت: پس از انجام ارائه مقالات و پوسترها، مراسم اختتامیه با سخنرانی آقای دکتر یوسفی، معاونت محترم فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد، و همچنین رییس همایش و رییس دانشگاه صنعتی سجاد، آقای دکتر علی حائریان اردکانی برگزار شد. در پایان این مراسم نیز از مقالات و پوسترهای برتر و برگزارکنندگان و حامیان برنامه تقدیر به عمل آمد.

وی افزود: روز دوم همایش نیز به برگزاری کارگاه ها و نشست های تخصصی مرتبط با محورهای همایش اختصاص یافت.

حشمتی همچنین گفت: از نکات قابل توجه این دوره همایش می توان به موارد زیر اشاره کرد: اینکه برای اولین بار همایش ملی متالورژی در مشهد برگزار شد، برای اولین بار در کشور توانستیم در ISC نمایه شویم، مقالات برتر در مجله علمی پژوهشی دانشگاه به چاپ خواهد رسید، حضور جمع کثیری از دانشجویان و اساتید از سراسر کشور، حضور پررنگ صنعتگران علی رغم وجود رکود اقتصادی و…

در پایان این همایش، نشست اتحادیه علمی دانشجویی متالورژی کشور با حضور اعضای این اتحادیه، بازرسین اتحادیه و دبیر اجرایی همایش برگزار و به نقد و بررسی همایش پرداخته شد.

زکات علم نشر آن است. حضرت علی (ع)

شما نیز می توانید مستندات علمی اعم از مقاله ، فیلم ، گزارش ، تحقیق و پژوهش ، کتاب الکترونیک خود را برای ما ارسال کنید تا با ذکر نام شریفتان از وبسایت ایران مواد منتشر گردد .

فایل خود را ارسال کنید

دیدگاه کاربران ۲دیدگاه

 • ehsanvfچهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴

  سلام
  چگونه می توان برای حضور در همایش از طرف ایران مواد معرفی شد؟؟؟

  ممنون

  پاسخ
  • حسين يعقوبيچهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴

   سلام ، جهت اینکه از طریق ما در همایش شرکت کنید بایستی مقاله رو به دبیرخانه همایش ارسال کنید ، پس از تایید داوران ، جهت حضور در همایش و استفاده از تخفیف ، مقاله خود را بهمراه مشخصات تماس به آدرس ایمیل info@iran-mavad.com ارسال نمایید .
   موفق باشید

   پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید