از بهمن هم میشه قبول شد

به دلیل روباز بودن معادن خوزستان نسبت به سایر معادن کم خطرتر هستند

معدن

به گزارش گروه صنعت ایران مواد:

کاظم معیدی با بیان این‌که معدن زمستان یورت در آزادشهر یک معدن زیر زمینی بود اما معادن در خوزستان رو باز هستند، اظهار کرد: معادن رو باز نیز خطرات خاص خود را دارند اما معادن رو باز خوزستان به نسبت سایر معدن کشور خطر کمتری برای کارگران دارند.

وی افزود: بیشتر معادن خوزستان از نوع معادن شن و ماسه‌ای، آهک و سنگ گچ هستند و تمام این معادن رو باز و کارگرانی که در آن‌ها مشغول به فعالیت هستند از ایمنی کافی برخوردار می‌باشند و جای نگرانی در این زمینه برای کارگران وجود ندارد زیرا به نسبت خطر کمتری در معادن کارگران خوزستان را تهدید می‌کند.

 دوره های فنی و مهندسی و نرم افزاری ایران مواد

معیدی با اشاره به این‌که معادن خوزستان زیر زمینی نیستند، تصریح کرد: در بحث ایمنی کارشناسانی از معادن استان بازدید و این مساله را کنترل می‌کنند. همچنین در هر معدن یک مسئول فنی بحث ایمنی را کنترل می‌کند تا شاهد بروز حوادثی مانند حادثه معدن آزاد شهر در استان گلستان نباشیم.

معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان خاطرنشان کرد: معادن خوزستان مشکل خاصی در بحث ایمنی ندارند و کارگرانی که در این معادن مشغول به کار هستند از ایمنی مناسبی برخوردار هستند و با توجه به روز باز بودن این معادن خطراتی که در معادن زیر زمینی وجود دارد آن‌ها را تهدید نمی‌کند.

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید