پکیج های آموزشیبهترین ها برای شما

دانلود و آموزش نرم افزار تحلیل فرآیندهای شکل دهی Deform 3D 11 SP1

آخرین نسخه نرم افزار Deform 3D

همراه با آموزش کار با نرم افزار

Deform 3D

Deform 3D

نرم افزار Deform 3D نسخه ویندوز ابزار کار مفیدی جهت مهندسین مواد گرایش شکل دهیست که یک کاربرد مشترکی در مهندسی مکانیک و مواد دارد . در سال ۱۹۹۱ شرکت SFTC توسط کارمندان شرکت Battele توانستند گامی بزرگی در زمینه طراحی و تجزیه و تحلیل سازه های و شکل دهی مهندسی بردارند . از نرم افزار Deform 3D میتوان در زمینه طراحی قطعات خودرو ، هواپیما ، میدان نفتی ، جاده ها ، …. استفاده کرد .

با استفاده از این نرم افزار می توانید تمامی طراحی و پروژه های خود را به صورت مستقیم تجزیه و تحلیل کنید . تجزیه و تحلیل شکل دهی فلزات ، عملیات حرارتی ، ماشین کاری مکانیکی در نرم افزار با توجه به ابزارهای درنظر گرفته شده امکان پذیر می باشد . شکل گیری اجسام توسط طراحی پارامتریک توسط ابزار هندسه سه بعدی میتوان مهندسان با طرحی متفاوت و بی نظیر روبرو کند . نرم افزار از تمامی ویندوزهای ۳۲ و ۶۴ پشتیبانی می کند .

ویژگی نرم افزار :

– ابزارهای تخصصی

– محیط گرافیکی

– ذخیره سازی پروژه

– استفاده از ابزارهای براش

– ضبط مدل های طراحی شده

– مناسب برای ویندوزهای ۳۲ و ۶۴ بیتی

– قابل نصب بر روی ویندور Xp – Vista – ۷

Deform 3D یکی از پیشرفته ترین نرم افزارهای المان محدود است که طریقه ی کارکردن با ان به تسلط فوق العاده بر مباحث مهندسی نیاز دارد. این نرم افزار جهت مهندسین مکانیک و جهت شبیه سازی ، ساخت و پردازش به روش المان محدود FEA ، انواع قالب های ریخته گری فلزی و طرز عمل انها بکار برده می شود . این نرم افزار در تمامی فرایندهای شکل دهی فلزات و پلاستیسیته ی عملی مانند اکستروژن – کشش سیم و تسمه و فورج و … بطور کامل مورد استفاده قرار میگیرد و نتایج ان کاملا تایید شده و در مقالات علمی قابل استناد است و نتایج ان بطور چشم گیری با نتایج عملی تطابق دارد.

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Deform 3D                      Deform 3D

پسورد فایل فشرده:

www.iran-mavad.com

رمز کلیه فایل های فشرده : (باحروف کوچک تایپ شود)

دیدگاه کاربران ۱دیدگاه

  • علیشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ در ساعت ۱۳:۳۰:۳۱

    سلام.یه سوال تخصصی از نرم افزار دیفرم دارم .من اخرین ورژن این نرم افزار و از همین سایت دانلود کردم ولی محیط multiple operation که در فراایند extrusion و باز میکنم قسمت operation editor برام نیس و غیر فعاله. در ضمن مشکل اصلی من شبیه سازی چند فرایند پی در پی در یک فایل شبیه سازی است.
    لطفا هر کی میدونه کمکم کنه.ممنون میشم

    پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید