مهندسی مواد

پکیج های آموزشیبهترین ها برای شما

دانلود نرم افزار scidot Math Science 6.2.7 (Scienc64) درج شکل ها و نشانه های علمی

Math Science

درج شکل ها و نشانه های علمی

با پشتیبانی از ورد ۲۰۱۶

Math Science

نرم افزار scidot Math Science تعداد زیادی نوار ابزار جدید به Microsoft Word می افزاید که با استفاده از آن ها می توانید انواع و اقسام شکل ها، ابزارها، فرمول ها و علائم مورد استفاده در علوم مختلف مانند شیمی، فیزیک و ریاضی را تنها با یک کلیک به متن خود اضافه کنید. از جمله امکانات جدید این نرم افزار درارتباط با مهندسی مواد نسبت به نسخه قبلی می توان به امکان درج شکل ابزارها به صورت سه بعدی و درج نشانه شیمیایی عناصر با عدد اتمی و عدد جرمی و …. راشاره کرد.

در این پست می توانید نرم افزار scidot Math Science را همراه با فونت اختصاصی شیمی را بصورت کاملا رایگان دریافت نمایید.

فونت شیمی

این فونت شامل تعدادی از علائم مورد استفاده در شیمی می باشد که به عنوان نمونه می توان فلش دوطرفه برای نوشتن واکنش های تعادلی، اوربیتال های مورد استفاده در رسم آرایش الکترونی و … را نام برد.

:: روش نصب و استفاده ::

برای نصب فونت کافیست آن را کپی کرده و سپس پوشه Fonts موجود در Control Panel را باز نموده و در این پوشه Paste کنید.

برای استفاده علائم این فونت در Word دستور Insert>Symbol را اجرا نموده و فونت Chemistry را از قسمت Font انتخاب کنید و پس از انتخاب علامت مورد نظر روی Insert کلیک کنید.

:: روش نصب و استفاده ::

برای نصب فونت کافیست آن را کپی کرده و سپس پوشه Fonts موجود در Control Panel را باز نموده و در این پوشه Paste کنید.

برای استفاده علائم این فونت در Word دستور Insert>Symbol را اجرا نموده و فونت Chemistry را از قسمت Font انتخاب کنید و پس از انتخاب علامت مورد نظر روی Insert کلیک کنید.

نرم افزار scidot Math Science

:: روش نصب و استفاده ::

قبل از نصب نرم افزار Scienc64 : ابتدا باید اجازه استفاده از Macro ها را به Word بدهید. برای این کار در محیط Word از منوی Tools وارد مسیر Tools>Macro>Security شده و گزینه Medium را انتخاب کرده و تایید کنید. سپس به طور کامل از Word خارج شوید و سپس نصب Scienc64 را شروع کنید.
برای نصب Scienc64 فایل installS64GD8.exe را اجرا کرده و به ترتیب گزینه های زیر را انتخاب کنید:
Install>I agree>خانه ها را خالی بگذارید>Activate>Close
بعد از نصب نرم افزار، وارد Word شده و در صورت دادن پیغام، با انتخاب Always trust macros … روی Enable Macros کلیک کنید. حال اگر به قسمت نوار ابزارهای Word نگاه کنید، یک نوار ابزار کوچک مثل شکل زیر اضافه شده است:

با کلیک روی دکمه s64 چند نوار ابزار و یک منوی جدید به محیط Word اضافه می شود. از منوی Scienc64 برای ظاهر نمودن نوار ابزارهای اختصاصی شیمی، فرمول نویسی، فلش ها، الکتریسیته، مکانیک، نور، صوت، ریاضی و … استفاده کنید:

برای فعال سازی نرم افزار و از بین بردن محدودیت ۱۵ روزه آن، از منوی Scienc64 گزینه Activation/Licence را انتخاب کنید. در گوشه بالای سمت راست پنجره ظاهر شده یک کد ۱۰ رقمی به نام Windows serial مشاهده می شود. فایل Keygen Scienc64.exe را از پوشه نصب نرم افزار اجرا کنید و این کد ۱۰ رقمی را (بدون خط تیره) در قسمت Code Windows وارد کنید و سپس روی Calculer کلیک کنید. حال کد ایجاد شده در قسمت Code de Débridage را در قسمت Registration Code پنجره Activation وارد کنید. قسمت Name/Email را نیز به دلخواه قرار دهید و روی Activate کلیک کنید. آن گاه روی OK و سپس Close کلیک کنید.

رمز تمامی فایل ها www.iran-mavad.com با حروف کوچک است.

زکات علم نشر آن است. حضرت علی (ع)

شما نیز می توانید مستندات علمی اعم از مقاله ، فیلم ، گزارش ، تحقیق و پژوهش ، کتاب الکترونیک خود را برای ما ارسال کنید تا با ذکر نام شریفتان از وبسایت ایران مواد منتشر گردد .

فایل خود را ارسال کنید

دیدگاه کاربران ۴دیدگاه

 • aminiجمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام با تشکر از قرار دادن نرم افزار ها هنگام باز کردن فایل زیپ نرم افزار math-science نیاز به پسورد دارد

  پاسخ
 • هادیجمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام. ببخشید این که فعال نمیشه. اون کد رو که وارد میکنیم سیستم پیام میده :Bad registration code . چیکارش کنم؟؟؟

  پاسخ
 • میناجمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

  برای منم فعال نمیشه. ارور Bad registration code میده. لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید