حادثه در فولاد مبارکه قربانی گرفت

untitled-1

به گزارش گروه صنعت ایران مواد؛

رسول مهماندوست در خصوص حادثه رخ داده در فولاد مبارکه به ایسنا گفت: حدود ساعت 14 امروز یک حادثه تجهیزات در کارخانه رخ می دهد و یکی از کابین های داخل کارخانه از ارتفاع سقوط می کند.

وی افزود: بر اثر این اتفاق متاسفانه دو نفر از کارگران جان خود را از دست دادند. البته جزئیات بیشتر این موضوع را به دلیل جنبه های فنی آن باید متخصصان بررسی کنند ولی آنچه بوده ظاهرا سقوط یک بالابر بوده است.

به گفته محمد ناظمی هرندی این حادثه به دلیل سقوط کابین یکی از تجهیزات بوقوع پیوست که دلیل آن در دست بررسی است.وی با بیان اینکه در این حادثه سه کارگر این واحد نیز مصدوم شدند، افزود: یکی از این کارگران هم اکنون در بیمارستان بستری است اما دو نفر دیگر بصورت سرپایی مداوا شده و نیازی به بستری کردن آنها نیست.

ناظمی گفت: اطلاعات تکمیلی این حادثه به زودی اعلام می شود.

در همین حال ایلنا نیز گزارش داد: “امروز (چهارشنبه 14 مهر ماه) یک مورد حادثه کار در مجتمع فولاد مبارکه اتفاق افتاده است.”

براساس گزارش ایلنا “هنوز خبر دقیقی از جزئیات مربوط به تلفات احتمالی جانی این حادثه منتشر نشده است با این حال شنیده‌ها حکایت از آن دارد که در جریان این حادثه دستکم دو کارگر مجروح و دو کارگر دیگر کشته شده‌اند. از قرار معلوم حادثه مذکور در یک محفظه‌ای اتفاق افتاده است که کارگران در آن مشغول کار بودند.”

دیدگاه کاربران ۱دیدگاه

  • احمدشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ساعت ۲۰:۴۸:۰۵

    سلام شاهد عینی ماجرا هستم …علت حادثه فقط وفقط بی تدبیری وبی لیاقتی مشتی مسئول ومدیر بی خاصیت هست …فقط تولید براشون مهمه …حادثه از این قراره که دستگاه بوم ریکلایمر (دستگاه برداشت گندله وسنگ آهن)بعد از تعمیرات سطحی موردآزمایش قرار می گیره که به خاطر تعمیرات ناشیانه واستفاده ازتجهیزات به قول خودشون بومی سازی شده دچار حادثه میشه و بعد از دوسه بار ضربه شدید کابین دستگاه از فاصله 30متری سقوط می کنه ومتاسفانه همکارای ما مرحومین حاج حسین احسانی مسئول شیفت تولید 33 ساله دارای دوفرزند خردسال..محمد توبه 26 ساله برقکار روزکار متاهل…وحامد رمضانی اپراتور شیفت دستگاه فوت می شوند…روحشان شاد

    پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید