پکیج های آموزشیبهترین ها برای شما

تولید کنسانتره سرب نخلک در سال ۹۵ با افزایش ۳۶ درصدی همراه بود

به گزارش گروه صنعت ایران مواد:

مجتمع معدنی سرب نخلک از ابتدای فروردین تا پایان اسفند ۹۵، برابر با ۲ هزار و ۴۱۹ تن کنسانتره سرب تولید کرد. این رقم در مدت مشابه سال ماقبل، یک هزار و ۷۷۶ تن بود.

میزان تولید این شرکت در ماه اسفند، ۱۶۰ تن کنسانتره سرب بود که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال ۹۴ (۱۰۰ تن)، ۶۰ درصد رشد نشان می دهد.

مجتمع معدنی سرب نخلک طی ۱۲ ماهه سال ۹۵، ۲۸ هزار و ۹۵۷ تن ماده معدنی استخراج کرد که نسبت به میزان استخراج مدت مشابه سال قبل آن (۲۸ هزار و ۲۲۴ تن)، ۳ درصد افزایش نشان می دهد. میزان استخراج ماه اسفند نیز با ۳۳ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال ۹۴، به ۲ هزار و ۹۲۱ تن رسید.

بنا به این گزارش، معدن نخلک کنسانتره سرب با عیار ۵۵ درصد تولید می کند. مواد معدنی استخراجی حاوی کانی های گالن (سولفور سرب) و سروزیت (کربنات سرب) است. مواد معدنی از کارگاه های استخراج توسط کارگران از عمق ۲۰۰ متری زمین استخراج شده و توسط دستگاه اسکیپ به سطح زمین منتقل می شود. ظرفیت استخراج ماده معدنی حدود ۳۰۰۰ تن در ماه و با عیار ۷ درصد است.

این معدن در منطقه انارک، شهرستان نائین در استان اصفهان واقع است.

زکات علم نشر آن است. حضرت علی (ع)

شما نیز می توانید مستندات علمی اعم از مقاله ، فیلم ، گزارش ، تحقیق و پژوهش ، کتاب الکترونیک خود را برای ما ارسال کنید تا با ذکر نام شریفتان از وبسایت ایران مواد منتشر گردد .

فایل خود را ارسال کنید

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید