پکیج های آموزشیبهترین ها برای شما

تولید فولاد ریلی برای اولین بار درکشور

به گزارش گروه صنعت ایران مواد؛

تولید فولاد ریلی برای اولین بار درکشوربه گزارش خبرگزاری صداوسیما ،متخصصان و مهندسان صنعت فولاد درشرکت فولاد آلیازی ایران در یزد موفق شدند برای اولین بار در کشور فولاد ریلی تولید کنند .
مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران گفت: طراحی و ساخت این نوع فولاد یکسال به طول انجامید و با تولید آن ایران در زمره ۵ تولید کننده برتر فولاد ریلی جهان قرار گرفت .
قدیریان افزود: در حال حاضر برای تولید ۱۰۰ هزار تن فولاد ریلی در این شرکت ظرفیت سازی شده است و امسال بر اساس درخواست واحدهای نورد ریل در ذوب آهن اصفهان سه هزارتن از این نوع فولاد تولید و تحویل شده است .
وی گفت:با تولید این نوع فولاد در شرکت فولاد آلیاژی ایران مطابق با استانداردهای روز دنیا هم اکنون علاوه بر تامین نیاز صنایع ریلی کشور زمینه صادرات آن به کشورهای اروپایی نیز صادر شده است
مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران افزود:با تولید فولاد ریلی که برای ساخت ریل های u33 کاربرد ونقش مهمی در توسعه صنعت ریلی کشور دارد سالانه افزون بر ۳۰ میلیون دلار صرفه جویی ارزی شده است .

زکات علم نشر آن است. حضرت علی (ع)

شما نیز می توانید مستندات علمی اعم از مقاله ، فیلم ، گزارش ، تحقیق و پژوهش ، کتاب الکترونیک خود را برای ما ارسال کنید تا با ذکر نام شریفتان از وبسایت ایران مواد منتشر گردد .

فایل خود را ارسال کنید

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید