تولید سالانه ۳۳ هزار تن شمش فولاد سبک در گرمسار

فولاد

به گزارش گروه صنعت ایران مواد:

بهروز اسودی ضمن اشاره به بازدید روز گذشته استاندار سمنان به اتفاق جمعی از مدیران استانی و اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از سه واحد تولیدی در شهرستان گرمسار اظهار داشت: در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و برای رفع موانع تولید و رونق اقتصادی، استاندار و جمعی از مدیران و اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از چند شرکت تولیدی در گرمسار بازدید و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات این واحدها قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه گرمسار ظرفیت تولید سالانه ۳۳هزار تن شمش فولاد سبک آلیاژی را دارد، تصریح کرد: این ظرفیت در حال حاضر زمینه اشتغال حدود ۲۵۰ نفر بطور مستقیم و هشت هزار نفر بطور غیر مستقیم را در این منطقه فراهم کرده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به دیگر برنامه سفر استاندار سمنان به شهرستان گرمسار گفت: سالانه ۴۲ تن درب فلزی ظروف، یک هزار و ۵۰۰ تن لاک زنی فلزات و ۷۵۰ تن پاکت های بهداشتی مواد غذایی در گرمسار تولید می شود که این صنایع نیز زمینه اشتغال حدود ۸۰ نفر را فراهم کرده اند.

اسودی به آخرین برنامه سفر استاندار سمنان به گرمسار اشاره کرد و اظهار داشت: خباز و اعضای کارگروه رفع موانع تولید در سومین برنامه سفر خود به این شهرستان همچنین در نشست های مختلف به بررسی مسایل و مشکلات واحدهای تولید پرداختند.

دیدگاه کاربران ۱دیدگاه

  • Daltonدوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ در ساعت ۰۴:۱۸:۳۶

    First of all, I had a proper meal of homemade fajitas last night.Second of all, I’m proud of the coffee grinding. I, too, am scared to grind in public and admire you for tr8ang&#y230;ind not calling attention to yourself by spilling the beans (heehee).

    پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید