توليد ورق‌های ويژه مخازن حمل گاز مايع در فولاد مبارکه

ax-foolad5

به گزارش گروه صنعت ایران مواد؛

مدير متالورژي و روش‌هاي توليد شرکت فولاد مبارکه از توليد انبوه و مصرف موفقيت آميز ورق‌هاي فولادي با گريد  P460NJ2 از استاندارد AFNOR فرانسه مربوط به فولادهاي ميکروآلياژي استحکام بالا، ويژه صنعت ساخت مخازن حمل گاز مايع خبر داد .
به گزارش پايگاه خبري معدن نيوز، غلامرضا جوانمردي با بيان اينکه اين نوع ورق در فولاد مبارکه با تناژ حدود هزار تن و در ضخامت 9-10و 12ميليمتر توليد شد، تصريح کرد:محصول مذکور پس از توليد به شرکت «اروم صنعت سامان» تحويل و در ادامه همه مراحل ساخت از جمله فرمدهي، جوش پذيري و تست‌هاي عملکردي با موفقيت در شرکت مذکور انجام شد که در نهايت با توجه به کيفيت بالاي ورق توليد شده در فولاد مبارکه، شرکت مذکور توانست گواهي استاندارد توليد مخازن حمل و نقل و ذخيره سازي و توزيع گاز مايع را کسب کند.
وي با اشاره به نياز روزافزون و مستمر صنعت ساخت مخازن حمل گاز مايع و ساير صنايع کشور به انواع ورق‌هاي فولادي خاص، اظهار اميدواري کرد: در سايه تلاش مديريت و کارکنان فولاد مبارکه و با ارتقاي روز افزون دانش و فناوري توليد ورقهاي آلياژي در شرکت، به پيشرفت‌هاي بيشتري در رفع نياز به واردات دست يابيم.
جوانمردي توليد اين محصول را مايه مباهات و گام مهمي جهت بومي سازي و خودکفايي کشور در بخش صنعت ساخت مخازن حمل و نقل و ذخيره سازي و توزيع گاز مايع خواند.

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید