پکیج های آموزشیبهترین ها برای شما

برگزاری سومین همایش و نمایشگاه صنعت دیرگداز ایران

دیرگداز

به گزارش گروه صنعت ایران مواد:

انجمن صنفی کارفرمایی صنعت نسوز، سومین همایش و نمایشگاه صنعت دیرگداز را با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران، از یکم تا سوم آبان‌ماه برگزار می‌کند.

سومین همایش و نمایشگاه صنعت دیرگداز ایران با هدف توجه به بازسازی و نوسازی ماشین‌آلات، نوآوری و تحقیقات و بهره‌مندی از فناوری روز دنیا در حوزه صنعت دیرگذار، در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

دانش پایه، نسوزهای هوشمند، روند تکنولوژی دیرگداز، آموزش، تحقیق و توسعه، کاربرد، طراحی، نصب و بازرسی، چالش‌های صنعت، اقتصاد و بازار، تولید دیرگداز با اتکای به مواد اولیه داخلی و دیرگدازها، بهینه‌سازی، مصرف نهادها و حفظ محیط‌زیست محورهای اصلی این همایش هستند.

در این همایش بین‌المللی، پروفسور پیتر کوریم باخ از دانشگاه کوبلنز و لاندو آلمان، پروفسور توماس شمل از شرکت رفرا تکنیک آلمان، پروفسور ویکتور کارلوس پاندوفلی از دانشگاه ایالتی سائو کارلوس برزیل، پروفسور وانیا رجینا سالوینی از دانشگاه ایالتی سائو کارلوس برزیل، پروفسور نینیگشنگ ژو از دانشگاه علم و فناوری هنان چین، پروفسور مارک هوگر از دانشگاه لیموگس فرانسه و پروفسور یاوی لی از دانشگاه علم و فناوری ووهان چین، سخنرانی خواهند کرد.

در حاشیه این همایش، سه کارگاه آموزشی برگزار می‌شود. آشنایی با اصول و مبانی طراحی و ساخت جرم‌های ریختنی، Lower Consumptions by Making Refractories Lighter و Impact of Oxide-C refractories corrosion on steel quality عنوان این سه کارگاه است.

زکات علم نشر آن است. حضرت علی (ع)

شما نیز می توانید مستندات علمی اعم از مقاله ، فیلم ، گزارش ، تحقیق و پژوهش ، کتاب الکترونیک خود را برای ما ارسال کنید تا با ذکر نام شریفتان از وبسایت ایران مواد منتشر گردد .

فایل خود را ارسال کنید

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید