پکیج های آموزشیبهترین ها برای شما

انعقاد قرارداد صادرات مواد نفتی در منطقه ویژه خلیج فارس

نفت

به گزارش گروه صنعت ایران مواد:

حسن خلج طهرانی با اعلام این مطلب اظهار داشت: این قرارداد، یکی از با ارزش ترین و مهم ترین قراردادهای منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس است که در راستای منویات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال پس از شش ماه مذاکرات فشرده در روز جهانی کار و کارگر با شرکت «بناگسترکرانه» به بار نشست و درنتیجه با امضای ۲ طرف، یک گام به سوی اجرای اهداف دیگر منطقه برداشته شد.

وی افزود: با صادرات مواد نفتی (شامل نفت، گازوئیل، بنزین و گاز مایع) از پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس – که به تازگی فاز نخست آن (پالایشگاه میعانات گازی) به دست رئیس جمهور به بهره برداری رسید- علاوه بر افزایش سطح تولیدات و صادرات، موجب اشتغال حدود ۳۰ نفر به صورت مستقیم و ۱۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم را فراهم خواهد کرد.

مدیر عامل منطقه خاطرنشان کرد: در قرارداد منعقده، شرکت مذکور متعهد شد طی مدت ۶ ماه زیرساخت های لازم برای صادرات مواد نفتی را تامین و نیز طی ۵ سال، حدود ۲۲ میلیون تن فرآورده های پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس به بازارهای هدف صادر کند.

منبع ایران مواد

زکات علم نشر آن است. حضرت علی (ع)

شما نیز می توانید مستندات علمی اعم از مقاله ، فیلم ، گزارش ، تحقیق و پژوهش ، کتاب الکترونیک خود را برای ما ارسال کنید تا با ذکر نام شریفتان از وبسایت ایران مواد منتشر گردد .

فایل خود را ارسال کنید

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید