از بهمن هم میشه قبول شد

افتتاح کارخانه فروکروم رفسنجان با حضور سفیر چین

معدن

به گزارش گروه صنعت ایران مواد:

فرماندار رفسنجان گفت: روز پنجشنبه هفته جاری با حضور سفیر چین، استاندار کرمان و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس کارخانه فروکروم در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان به بهره‌برداری می‌رسد.
“علی یار” اسکندری‌نسب صبح دیروز ۲۸ فروردین ماه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رفسنجان اظهار کرد: در سال گذشته، در بعد خارجی از دستاوردهای بزرگ جمهوری اسلامی ایران، شکست داعش در کشورهای عراق و سوریه بود که این پیروزی‌ها را به همه آزادی‌خواهان جهان تبریک می‌گوییم.وی افزود: در سال گذشته مقامات کشوری از جمله رئیس‌جمهور به استان کرمان سفر کردند و بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان پروژه در استان به بهره‌برداری رسید که اغلب این پروژه‌ها توسط بخش خصوصی در استان اجرا شده است.

فرماندار رفسنجان با اشاره به حضور اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در پنجشنبه هفته جاری در رفسنجان بیان کرد: پنجشنبه هفته جاری با حضور سفیر چین، استاندار کرمان و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس کارخانه فروکروم در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان به بهره برداری می‌رسد.

 دوره های فنی و مهندسی و نرم افزاری ایران مواد

اسکندری نسب یادآور شد: روز جمعه بازدید از اماکن تاریخی شهرستان و بازدید از نوق منزل پدری آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در برنامه سفر این گروه خواهد بود.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه رفسنجان به لحاظ بارندگی دارای چالش شده این حضور فرصت خوبی است که بتوانیم از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس که خیلی تأثیرگذار هستند برای بخش‌های مختلف به ویژه کشاورزی کمک بگیریم.

فرماندار رفسنجان در ادامه به موضوع اتباع اشاره و خاطرنشان کرد: در بحث مسائل افغانستان حضور دانشجویان اتباع یک فرصت است و بحث ساماندهی اتباع افغانستانی در شورای استان به تصویب رسیده و امیدواریم بتوانیم به این مهم دست یابیم چرا که هرکسی بخواهد در ایران زندگی کند برای حضور خود باید هزینه‌هایی بپردازد.

دیدگاه کاربران ۰دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید